Please wait, loading...

 

Hakkımızda

https://www.lipotechinc.com/wp-content/uploads/2020/02/Kent-Development_Hakkımızda-1280x301.jpg

KENT Development gücünü ortaklarının, proje konsept geliştirme ve yönetimi alanındaki geniş tecrübe ve kapasitelerinden alan tam kapsamlı bir gayrimenkul geliştirme ve yatırım yönetimi organizasyonudur.

KENT Development kurucularının büyük çaplı, master planlı, karma kullanımı içinde barındıran komplike projelerin geliştirilmesindeki uluslararası seviyedeki tecrübesi, proje yönetim alanında bir çok global piyasada hizmet vererek kanıtlanmış performansı ile birleşerek Türkiye, Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu’daki uluslararası ve yerel gayrimenkul yatırımcıları için değer yaratacak bir oluşum ortaya koyuyor.

KENT Development ’ın  entegre kapsamı, tüm gayrimenkul zincirini, yatırım stratejileri tanımlanması ve geliştirme fırsatları yaratılmasından, proje yönetim ve varlık yönetimine kadar içermektedir. Bu geniş çerçeveli kapsam yatırım ortaklarımız için tek durakta tüm gayrimenkul yatırım ve geliştirme çözümlerini üretmemizi sağlamaktadır.

Geliştirme yöneticileri, mimarlar, şehir plancıları, proje yöneticileri ve finans uzmanlarından oluşan profesyonel ekibimiz ve diğer geliştirme alanlarındaki çözüm ortaklarımız ile tüm yatırım ve geliştirme sürecinin en üst kalitede yönetimini sunuyoruz.

LIPOSOMAL TECHNOLOGIES INC.
Contact Details
+1.732-273-43-06
REGISTERED ADDRESS and OFFICE LOCATION
19 Holly Cove Ln. Kent,
DE, 19901 USA


5694 Mission Center Road, Suite 602-468
San Diego, CA 92108 USA
GET IN TOUCH
Follow us on social media
LIPOSOMAL TECHNOLOGIES INC.
OFFICE LOCATION
19 Holly Cove Ln. Kent,
DE, 19901 USA

5694 Mission Center Road, Suite 602-468
San Diego, CA 92108 USA

GET IN TOUCH
Liposomal Technologies Inc Social Links
Follow us on social media

Copyright 2021 © Liposomal Technologies Inc. All Right Reserved. Designed By MAY DELTA A.S.