Please wait, loading...

 

Yönetim

ALP ÇİÇEKDAĞI

Yönetici Ortak

Alp Çiçekdağı, 20 yıllık uluslararası gayrimenkul geliştirme ve yatırım tecrübesi vardır. Endüstriyel, lojistik ve veri merkezi geliştirme ve yatırım şirketi KENT Development’ın yönetici ortağıdır.Aynı zamanda Türkiye’nin ilk lojistik depolama platformu olan Parkpalet.com’un kurucusudur.

Öncesinde 10 yıl kadar, Dubai Holding Uluslararası Gayrimenkul Yatırımı ve Geliştirme Grup Şirketi olan Sama Dubai bünyesinde Geliştirme Yöneticiliği yapmıştır. Sama Dubai’nin Doha, Cidde ve İstanbul’daki Dubai Towers, Umman ve Bahreyn’deki Salam Resort projeleri ile Tunus ve Fas’daki kentsel gelişim projeleri gibi büyük ölçekli karma kullanımlı projelerden oluşan uluslararası portföyünü yönetmiştir.

Dubai Holding bünyesindeki gayrimenkul firmalarının birleştirilmesi sonrasında uluslararası projelerden sorumlu olarak Dubai Properties Group’ta İş Geliştirme Direktörlüğünü yapmıştır.
Kariyerinde daha öncesinde ABD’de San Francisco bazlı gayrimenkul yatırım ortaklığı AvalonBay’de geliştirme yöneticiliği, Colliers International’ın İstanbul ofisinde değerleme danışmanı rollerinde yer almıştır.

Boğaziçi Üniversitesi’nden İktisat Lisansı derecesini aldıktan sonra San Francisco Üniversitesi’nde MBA ve UC Berkeley’de gayrimenkul programını tamamlamıştır.

NİYAZİ VURAL

Yönetici Ortak

Niyazi Vural, 30 yıllık uluslararası tecrübeye sahip deneyimli bir gayrimenkul ve teknik inşaat geliştirme uzmanıdır. KENT Development’a kurucu ortak olarak katılmadan önce Niyazi,IMS Proje Yönetim ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucusu ve yöneticisiydi.

Planlama ve maliyet danışmanlığı alanında faaliyetlerine başlayan IMS, Türkiye’nin önde gelen proje ve inşaat yönetim şirketine dönüşerek, 400 mimar ve mühendis ile 8 ülkede, 250 projede toplam 10,000,000 m2’den fazla proje alanının yönetimini gerçekleştirdi.

25 yıl boyunca sektörün lider firması olarak faaliyet gösteren IMS, 2015 yılında inşaat risk yönetiminde küresel lider olan Hill International tarafından satın alındı.

Niyazi, KENT’in proje yönetim ve teknik ekiplerini yönetici ortak olarak yönetmektedir. İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunudur, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

LIPOSOMAL TECHNOLOGIES INC.
Contact Details
+1.732-273-43-06
REGISTERED ADDRESS and OFFICE LOCATION
19 Holly Cove Ln. Kent,
DE, 19901 USA


5694 Mission Center Road, Suite 602-468
San Diego, CA 92108 USA
GET IN TOUCH
Follow us on social media
LIPOSOMAL TECHNOLOGIES INC.
OFFICE LOCATION
19 Holly Cove Ln. Kent,
DE, 19901 USA

5694 Mission Center Road, Suite 602-468
San Diego, CA 92108 USA

GET IN TOUCH
Liposomal Technologies Inc Social Links
Follow us on social media

Copyright 2021 © Liposomal Technologies Inc. All Right Reserved. Designed By MAY DELTA A.S.